Przejdź do treści

Biuro Nieruchomości DEFIN

USŁUGI

Nasze usługi

Wyceny

Zajmujemy się wyceną nieruchomości dla celów indywidualnych Klienta i potrzeb sprzedaży.

Pośrednictwo kredytowe

Jeśli Klient potrzebuje pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości, remont lub wykończenie, pomagamy w całym procesie kredytowania poprzez omówienie potrzeb finansowych, wyliczenie zdolności kredytowej, przygotowanie niezbędnych dokumentów.
Współpracujemy z Expander Advisors Sp. z o.o. – liderem wśród pośredników finansowych, dzięki czemu możemy zagwarantować najbardziej atrakcyjne produkty finansowe.

Expander współpracuje z wieloma bankami, co pozwala na dobranie jak najlepszych warunków dla każdego potencjalnego Klienta.
Nasi doradcy finansowi dobiorą i przedstawią najkorzystniejsze oferty kredytowania dla wybranej nieruchomości. Dzięki pomocy pośredników finansowych udaje się nam szybko, sprawnie, bezpiecznie i skutecznie sfinalizować transakcję.

Uzyskanie warunków zabudowy

Na zlecenie właścicieli zajmujemy się przygotowaniem wniosku o warunki zabudowy zgodnie z właściwością miejscową terenu podlegającego pod dany Urząd Gminy, głównie dla działek rolnych, na których Klient chce zbudować dom mieszkalny, a nie obowiązuje tam miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.

Występujemy w imieniu Klienta także o niezbędne promesy na dostawę energii elektrycznej oraz podłączenie do sieci wodociągowej.
Pozyskujemy odpowiednie mapy w Starostwie, na których nanosimy proponowane położenie budynków oraz zagospodarowanie terenu.

Podział gruntów

Przygotowujemy projekt podziału dużych działek rolnych. W pierwszej kolejności dokonujemy oględzin terenu. Następnie współpracujemy z geodetą w sprawie podziału danego terenu, określając wielkość działek. Wraz z geodetą i we współpracy z Klientem przygotowujemy projekt podziału działki.